Adidas NMD vs Adidas Ultra Boost

Ostatnio dość często zastanawiamy się, który model wybrać. Oferta rynku obuwniczego jest bardzo duża. To zdecydowanie nie ułatwia sprawy. Dziś porównamy dwie propozycje firmy Adidas.

 

Adidas Ultra Boost jest butem, który został stworzony dla osób biegających. Jego cholewka zapewnia idealne dopasowanie do stopy oraz komfortową wentylację. Przewiewność butów sprawia, że doskonale sprawdzają się wiosną i w lecie. Zdecydowanie tracą swoje atuty, gdy przychodzi jesień lub zima. Dzieje się tak, ponieważ deszcz może dostać się do buta. Materiał z jakiego obuwie jest wykonane jest bardzo miękka i lekka. W efekcie może się wydawać, że nic nie ma się na stopie. Okolica pięty i palców została usztywniona. Dzięki czemu stopa w bucie jest bardziej stabilna. Mimo wszystko waga buda nie zmienia się znacznie. Najważniejszym atutem tego modelu, jest stabilność stopy podczas treningu.

Adidas Ultra Boost

 

Adidas NMD jest modelem, który powstał w efekcie połączenia klasyków marki Adidas:

  • Micro Pacer
  • Rising Star
  • Boston Super

Projektanci postanowili, że stworzą buty, które będą królować w miejskim stylu. Właśnie przez to zostały wyprodukowane Nomady. Cechuje je wyjątkowa lekkość. Wyposażone też są w dwa klocki z przodu i tyłu buta. Otwór na stopę okala specjalny ściągacz. W efekcie but lepiej przylega do stopy. W efekcie poziom komfortu jest optymalny.

Porównanie tych modeli jest po prostu niemożliwe. Ultra Boost zostały stworzone dla osób, które biegają. Natomiast NMD przeznaczone są do użytku codziennego. W efekcie ich zestawienie i wybranie lepszego byłoby niesprawiedliwe. Nie można oceniać czy lepsza jest łyżka czy widelec. Przecież te przedmioty służą do zupełnie innych rzeczy.

Jeśli ktoś z Was jest posiadaczem, któregoś z wyżej wymienionych modeli chętnie dowiemy się, co o nich sądzicie.

Zdjęcia adidas.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close

Starsze posty