Najlepsze buty do biegania dla kobiet 2016

Poszukiwania najlepszych butów do biegania dla kobiet 2016

Nie ma nic piękniejszego od kobiety, która wchodzi to sklepu z butami i wie dokładnie czego chce. Nie jest proste spędzanie kilku godzin przeglądając sklepy internetowe bądź biegając od sklepu do sklepu szukając dobrze wyglądających, pasujących do stopy i świetnie ocenianych butów sportowych. Jest to tak samo męczące dla kobiet, jak i mężczyzn. Właśnie dlatego stworzyliśmy tę listę, która na pewno będzie pomocna. Dzięki niej, szybko znajdziesz wysokiej jakości buty, które są rekomendowane przez rzeszę ich użytkowników.
Jakie jest główne kryterium sprawiające, że buty do biegania dla kobiet są najlepiej oceniane w 2016 roku?

Oczywiście jest nim komfort. Kolejne miejsca zajmuje wygląd, wytrzymałość oraz zabezpieczenie. Tak naprawdę trudno wybrać jeden topowy model, ponieważ wszystko zależy od osoby, która chce kupić daną parę. Właśnie dlatego przedstawiamy najlepsze buty do biegania dla kobiet 2016 roku. Każdy z przedstawianych modeli jest wyjątkowy na swój sposób. Poczynając od minimalistycznych wersji do maksymalnych, tańszych i droższych, na krótkie dystanse i do maratonów.

Brooks Women’s Ghost 9

 

źródło runpacers.com
źródło runpacers.com

Brooks Duch 9 posiada górny element, który zapewnia ochronę przed kurzezm, deszczem, błotem i pozwala na cyrkulację powietrza. Biegaczki doceniły też  przyjazną konstrukcję BioMoGo amortyzującą, który sprawdził się  zarówno na bieżni i szlaku.

Kluczowe cechy:

Pełna długości Brooksa zapewnia niezrównaną amortyzację niezależnie od wagi lub kroku. Jest to projekt, który zwiększa liczbę biegaczy oczekujących na nowości od Brooks.

Omega Flex rowków na podeszwie jest wzorem towarowym, który zapewnia elastyczność. Radzi sobie od przejścia po szlaku przez biegi uliczne. Nie widać różnicy.

ASICS GEL Kayano 23

źródło biegshop.pl
źródło biegshop.pl

Mimo, że posiadają pewne niedociągnięcia to niewiele marek może pochwalić się lepsza wersją butów do biegania dla kobiet. Kayano są modelem, który pozwala na komfort użytkowania w rozsądnej cenie. Buty wyposażone są w żelową technologię, która sprawia, że buty idealnie dopasowują się do stopy. Dodatkowo, strzegą od niekontrolowanych wstrząsów.

Licznik pięty pozwala na zabezpieczenie stopy przed poślizgiem.
Dzięki wysokiej jakości wykonaniu, możliwe jest przebycie dalekich dróg, bez obaw o awarię butów.
Buty zostały skonstruowane by idealnie dopasowywać się do stopy. Zapewnia to bezpieczeństwo przed urazami lub problemem ze stopami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close

Starsze posty